  • Mfr # ASE36X24X8
  • Zoro # G5819958
Size
36 x 24 x 8 in
Depth
8 in
Application
Indoor
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ASE36X24X8
Size
36 x 24 x 8 in
Depth
8 in
Width
24 in
Height
36 in
Door Thickness
16 ga / 1.52 mm
Body Thickness
14 ga / 1.9 mm