  • Mfr # ASE36X36X10NK
  • Zoro # G5857663
Powder Coated
Application
Indoor
Size
36 x 36 x 10 in
Depth
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ASE36X36X10NK
Size
36 x 36 x 10 in
Depth
10 in
Height
36 in
Width
36 in
Door Thickness
12 ga / 2.66 mm
Body Thickness
12 ga / 2.66 mm