  • Mfr # ASPANKIT90
  • Zoro # G6832325
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Enclosure 90 in
Sub-Category
Panels and Panel Accessories
Gauge
10 ga
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ASPANKIT90
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
10 ga / 3.4 mm
Details
Item
Seismic Panel Mounting Kits,90 inches
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Enclosure 90 in
Sub-Category
Panels and Panel Accessories
Gauge
10 ga
Color
White
Weight
25 lb
Fits Enclosure
90 in / 2286 mm