  • Mfr # CTS46120SS
  • Zoro # G5839253
/ea
Key Features
Material
Stainless Steel 304
Finish
Brushed #3
Size
4 in x 6 in x 120 in
Gauge
18 ga
NEMA Enclosure Type
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CTS46120SS
Country of Origin
United States
Dimensions
Size
4 in x 6 in x 120 in
Height
4 in
Depth
120 in
Width
6 in
Thickness
18 ga / 1.27 mm