  • Mfr # A18SPK16C
  • Zoro # G5877708
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Aluminum
Finish
Anodized
For Use With
Fits Enclosure 18 x 16 in
Color
Unpainted
Thickness
0.08 in / 2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A18SPK16C
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Thickness
0.08 in / 2 mm
Details
Item
Swing-Out Panel Kit,fits 18.00x16.00,A
Material
Aluminum
Finish
Anodized
For Use With
Fits Enclosure 18 x 16 in