  • Zoro # G6843394
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Aluminum
Finish
Powder Coated
Width
4.92 in
Depth
3.94 in
Color
Light Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
S1MFCG
Zoro #
G6843394
UPC #
Country of Origin
Germany
Dimensions
Width
4.92 in
Depth
3.94 in
Size
3.98 in x 4.92 in x 3.94 in
Height
3.98 in