  • Mfr # D19FVT912B
  • Zoro # G5840109
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
Color
Black
Gauge
14 ga
Depth
31.2 to 45.3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
D19FVT912B
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
31.2 to 45.3 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm
Min Depth
31.2 in
Max Depth
1151 mm / 45.3 in
Depth, Minumum
792 mm