  • Mfr # ATEX503516SS63
  • Zoro # G5841387
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Stainless Steel 316L
Finish
Brushed #3
For Use With
Depth
6.3 in
Size
500 x 350 x 160 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ATEX503516SS63
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
6.3 in
Size
500 x 350 x 160 mm
Width
13.78 in
Height
19.69 in
Thickness
16 ga / 1.4 mm
Panel Size
17.89 x 11.98 in / 454 x 304 mm