  • Zoro # G500011565
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Drive Size
1"
Overall Length
115 mm (~ 4 in)
SAE or Metric
Metric
Number of Points
12
Handle Type
Bi-Hex
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SC-5075
Zoro #
G500011565
UPC #
Country of Origin
India
Dimensions
Drive Size
1"
Overall Length
115 mm (~ 4 in)
Head Size
75 mm