  • Mfr # ERJ-6ENF1183V
  • Zoro # G905822155
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ERJ-6ENF1183V
Country of Origin
China
Description
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 118000Ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100Ppm/Cel, Surface Mount, 0805