  • Mfr # ERJ-8ENF3162V
  • Zoro # G905822698
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ERJ-8ENF3162V
Country of Origin
Japan
Description
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 31600Ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100Ppm/Cel, Surface Mount, 1206