  • Mfr # ERJ-1TRQFR51U
  • Zoro # G805822545
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ERJ-1TRQFR51U
Country of Origin
Japan
Description
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 0.51Ohm, 0.7141V, 1% +/-Tol, 0,200Ppm/Cel, Surface Mount, 2512