  • Mfr # CPM122S-C
  • Zoro # G0764598
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Silver
Material
Zinc-Plated Steel
Height
0.17"
Width
1.22"
Application
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CPM122S-C
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
0.17"
Width
1.22"
Depth
2.82"
Overall Length
2.82 in