  • Mfr # MS10W50T15-L4
  • Zoro # G0779322
Free Shipping & Returns
Key Features
Cable Tie Style
UV Resistant
Nominal Length
37 in
Width
1/2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
10 in
Color
Silver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
MS10W50T15-L4
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Length
37 in
Width
1/2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
10 in
Thickness
0.02"
Depth
37"