  • Mfr # DV14-250B-M
  • Zoro # G0674646
Free Shipping & Returns
Key Features
Insulation
Full
For Use With
Color Code
Blue
Insulation Type
Vinyl
Connection Type
Crimp
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DV14-250B-M
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Tab Size
0.250 in x 0.032 in
Overall Length
0.81 in
Height
0.12 in
Width
0.3"