  • Mfr # GES189F-C
  • Zoro # G0767632
/ea
Key Features
Max. Panel Thickness
0.189 in
Width
0.30"
Min. Panel Thickness
0.144 in
Color
Natural
Length
100 ft
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
GES189F-C
Country of Origin
United States
Dimensions
Max. Panel Thickness
0.189 in
Width
0.30"
Min. Panel Thickness
0.144 in
Length
100 ft
Depth
Height
0.30"