Laser/Ink Jet, Comp Lbl, Adhsv Poly, 7.88" W, C788X050YJJ, PK 400
  • Mfr # C788X050YJJ
  • Zoro # G2787148
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
White
Material
Polyester
Label Application
Network Component Labeling
Printer Type
Laser/Inkjet
Overall Height (In.)
0.5in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
C788X050YJJ
Country of Origin
Costa Rica
Dimensions
Overall Height (In.)
0.5in
Overall Width (In.)
7.88in
Details
Item
Component Label
Color
White
Material
Polyester
Label Application
Network Component Labeling
Printer Type
Laser/Inkjet
Description
Laser/Ink Jet, Comp Label, Adhesive Polyester, 7.88" W x .50" H, White