ThermTrans, Comp Lbl, Adhsv Super-Tack Poly, C125X030YPT, PK 2500
  • Mfr # C125X030YPT
  • Zoro # G2761920
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
White
Material
Polyester
Overall Width (In.)
1.25in
Label Application
2-Port Identifier
Printer Type
Thermal Transfer
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
C125X030YPT
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Width (In.)
1.25in
Overall Height (In.)
0.3in
Details
Item
Component Label
Color
White
Material
Polyester
Label Application
2-Port Identifier
Printer Type
Thermal Transfer
Finish/Coating
Adhesive-Coated
Description
ThermTrans, Comp Label, Adhesive Super-Tack Polyester, 1.25" W x .30" H, White, 3" Core