  • Zoro # G321733486
/ea
Key Features
Width
2.17 in
Length
2.05 in
Color
Polished Chrome
Height
2.87 in
Material
Zinc
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
69226
Zoro #
G321733486
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
2.17 in
Length
2.05 in
Height
2.87 in
Details
Color
Polished Chrome
Material
Zinc
Item
Robe Hook
Description
Elevate your bathroom design space with this luxurious and contemporary robe hook in the Arcadia Collection. Round mounting plates are pleasing to the eye with clean, sleek and smooth details. The following coordinating bathroom accessories are available in this collection: 9", 18", 24" and 30" towel bar, towel ring & paper holder. Solid metal construction allows for long lasting durability. All finishes are professionally applied. Each piece is manufactured with extra care to ensure a lasting product.