  • Mfr # 18100WNB36
  • Zoro # G1777763
/ea
Key Features
Length
3 ft
Color
White
Flange Material
Wood
Insert Material
Nylon
Overall Width
1/4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
18100WNB36
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
3 ft
Overall Width
1/4 in
Overall Height
1 7/8 in
Overall Length
36 in
Flange Width
1"
Flange Height
Insert Size
1 in
Flange Thickness
0.625 in