  • Mfr # 3452CPK36
  • Zoro # G9907865
/ea
Key Features
Color
Clear
Flange Material
Aluminum
Insert Material
TPE
Overall Width
1/2 in
Overall Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
3452CPK36
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
36 in
Overall Width
1/2 in
Overall Length
36 in
Flange Width
1-1/4"
Insert Size
1/4 in
Flange Height
1 1/4 in
Flange Thickness
0.5 in