  • Zoro # G415437160
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G415437160
UPC #
Country of Origin
China
Description
Header Nominal current: 8 A Rated voltage III/2: 160 V Number of positions: 6 Pitch: 3.5 mm Color: pastel green Contact surface: Tin Mounting: Wave soldering