  • Zoro # G615436161
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G615436161
UPC #
Country of Origin
China
Description
Header Nominal current: 8 A Rated voltage III/2: 160 V Number of positions: 18 Pitch: 3.5 mm Color: signal grey Contact surface: Tin Mounting: Wave soldering