  • Mfr # SGN2023-10X14-PLS
  • Zoro # G006603684
/ea
Key Features
Length
14 in
Sign Background Color
Black/Blue on White
Legend
Notice No Smoking
Height
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SGN2023-10X14-PLS
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
14 in
Height
10 in