  • Mfr # PT-DLR-G-4I-10W-5CCT
  • Zoro # G910908295
/ea
Key Features
Voltage
120V
Color Temperature
27K/30K/35K/40K/50K
CRI
>90
Standards
ETL/cETL Listed for Damp Locations, Energy Star, Title 24
Fixture Wattage
10W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PT-DLR-G-4I-10W-5CCT
Country of Origin
China
Dimensions
Light Bulb Dia.
4 In
Details
Lumens
680
Voltage
120V
Color Temperature
27K/30K/35K/40K/50K
CRI
>90
Standards
Fixture Wattage
10W