  • Mfr # ZBE-2-96-480/3/60
  • Zoro # G016260518
/ea
Key Features
Width
96 in
Includes
Door Switch
Voltage
480V
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ZBE-2-96-480/3/60
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
96 in
Details
Includes
Door Switch
Item
Air Curtain
Voltage
480V