  • Mfr # BH72-F63L14
  • Zoro # G7698162
/ea
Key Features
For Use With
72 x 30 in Benches
Includes
Hardware
Depth
1 1/2 in
Width
72 in
Material
Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
BH72-F63L14
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
1 1/2 in
Width
72 in
Height
30 in
Overall Depth
For Work Station Width
72 in
Overall Width
72 in
Overall Height
30 in
Details
For Use With
72 x 30 in Benches