  • Mfr # MDS-12-F63H11 HK
  • Zoro # G7698293
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
For Use With
60 and 72 in Workstations
Includes
Hardware
Assembly
Partially Assembled
Height
12 in
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MDS-12-F63H11 HK
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
12 in
Width
15 in
Depth
19 1/4 in
Overall Height
12 in
Overall Depth
19 1/4 in
Overall Width
15 in
Details
For Use With
60 and 72 in Workstations