  • Mfr # AHKTP72/MVS/A31
  • Zoro # G3033515
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
For Use With
72 in Workstations
Includes
Mounting hardware
Color
Gray
Width
72 in
Height
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AHKTP72/MVS/A31
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
72 in
Height
2 in
Depth
6 in
Overall Height
2 in
Overall Depth
6 in
Overall Width
72 in
Details
For Use With
72 in Workstations
Item
Drawer Hanging Kit
Includes
Mounting hardware
Color
Gray
Assembly
Unassembled
Material
Steel
Green Certification or Other Recognition
Carbonfree(R) Certified
Green Environmental Attribute
Product Contains a Minimum of 20% Post-Consumer Recycled Content