  • Mfr # F52944X33042X32
  • Zoro # G2850659
Material
3% Spandex, 32% Cotton, 65% Polyester
Size
42 in x 32 in
Inseam
32 in
Fits Waist Size
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F52944X33042X32
Size
42 in x 32 in
Fits Waist Size
42 in
Color
Olive Green
Material
Inseam
32 in
Description
Men Tactical Pants,42" x 32",Olive