  • Mfr # F52944X23642X34
  • Zoro # G2849922
Material
3% Spandex, 32% Cotton, 65% Polyester
Size
42 in x 34 in
Inseam
34 in
Fits Waist Size
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
F52944X23642X34
Size
42 in x 34 in
Fits Waist Size
42 in
Color
Coyote
Material
Inseam
34 in
Description
Men Tactical Pants,42" x 34",Coyote