  • Mfr # F52944X25044X32
  • Zoro # G2850318
Material
3% Spandex, 32% Cotton, 65% Polyester
Size
44 in x 32 in
Inseam
32 in
Fits Waist Size
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F52944X25044X32
Size
44 in x 32 in
Fits Waist Size
44 in
Color
Khaki
Material
Inseam
32 in
Description
Men Tactical Pants,44" x 32",Khaki