  • Mfr # F52944X25044X34
  • Zoro # G2850333
Material
3% Spandex, 32% Cotton, 65% Polyester
Size
44 in x 34 in
Inseam
34 in
Fits Waist Size
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
F52944X25044X34
Size
44 in x 34 in
Fits Waist Size
44 in
Color
Khaki
Material
Inseam
34 in
Description
Men Tactical Pants,44" x 34",Khaki