  • Mfr # F52944X25056X37
  • Zoro # G2850360
Material
3% Spandex, 32% Cotton, 65% Polyester
Size
56 in x 37 in
Inseam
37 in
Fits Waist Size
56 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
F52944X25056X37
Size
56 in x 37 in
Fits Waist Size
56 in
Color
Khaki
Material
Inseam
37 in
Description
Men Tactical Pants,56" x 37",Khaki