  • Mfr # F52525023632X36
  • Zoro # G6284957
Material Trade Name
65% Polyester/35% Cotton Ripstop Lightweight
Fits Waist Size
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
F52525023632X36
Fits Waist Size
32 in
Length
32"
Size
32 in
Material Trade Name
Color
Tan
Inseam
36 in
Material
35% Cotton, 65% Polyester