  • Mfr # F52528245034X32
  • Zoro # G6277826
Material Trade Name
65% Polyester/35% Cotton Canvas
Material
35% Cotton Canvas, 65% Polyester
Fits Waist Size
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
F52528245034X32
Fits Waist Size
34 in
Length
32"
Size
34 in
Material Trade Name
Inseam
32 in
Material