  • Mfr # F52525025032X36
  • Zoro # G6285273
Material Trade Name
65% Polyester/35% Cotton Ripstop Lightweight
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Fits Waist Size
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F52525025032X36
Fits Waist Size
32 in
Length
36"
Size
32 in
Material Trade Name
Color
Khaki
Inseam
36 in
Material
35% Cotton, 65% Polyester