  • Mfr # F52525025036X34
  • Zoro # G6285343
Material Trade Name
65% Polyester/35% Cotton Ripstop Lightweight
Fits Waist Size
36 in
Material
35% Cotton, 65% Polyester
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
F52525025036X34
Fits Waist Size
36 in
Length
34"
Size
36 in
Material Trade Name
Color
Khaki
Inseam
34 in
Material
35% Cotton, 65% Polyester