  • Mfr # F52525033030X34
  • Zoro # G6285544
Material Trade Name
65% Polyester/35% Cotton Ripstop Lightweight
Material
35% Cotton, 65% Polyester
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F52525033030X34
Fits Waist Size
30 in
Length
34"
Size
30 in
Material Trade Name
Color
Olive Green
Inseam
34 in
Material
35% Cotton, 65% Polyester