  • Mfr # F52525000144X30
  • Zoro # G6046485
Color
Black
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Gender
Men's
Size
44"
Inseam
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F52525000144X30
Size
44"
Fits Waist Size
44 in
Length
34"
Color
Black
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Gender
Men's
Inseam
30 in