  • Mfr # CSB210-50MM
  • Zoro # G522830038
/ea
Key Features
Width
43.5 mm
Bore Dia.
50 mm
Bearing Material
AISI 52100
Outside Dia.
90 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CSB210-50MM
Country of Origin
China
Dimensions
Width
43.5 mm
Bore Dia.
50 mm
Outside Dia.
90 mm