  • Mfr # SER208-40MM
  • Zoro # G422829668
/ea
Key Features
Bearing Material
AISI 52100
Bore Dia.
40 mm
Outside Dia.
80 mm
Width
49.2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SER208-40MM
Country of Origin
China
Dimensions
Bore Dia.
40 mm
Outside Dia.
80 mm
Width
49.2 mm