  • Mfr # GL-2472-24-DR2
  • Zoro # G422720446
/ea
See details
Key Features
Assembled/Unassembled
Assembled
Color
Red
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
GL-2472-24-DR2
Details
Assembled/Unassembled
Assembled
Color
Red
Description
All welded steel, Heavy Duty Open Security Gear Locker with 2 Drawers. Perforated sides for ventilation. Includes full width coat rod, 2 coat hooks, and 2 drawers size 18-1/2in W x 22in D x 4-1/2in H and 18-1/2in W x 22in D x 10-1/4in H. Locker dimensions 24in W x 24in D x 72in H. Powder Coat finish.