  • Mfr # HDSC-3648-19-2-PLEX
  • Zoro # G922718707
/ea
See details
Door Type
Plexiglass
Overall Height
48 in
Overall Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-3648-19-2-PLEX
Overall Height
48 in
Overall Width
36 in
Overall Depth
19 in
Door Type
Plexiglass
Color
Red
Door Handle Type
L-Style
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 36in Wide x 48in High x 19in Deep. 2 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..