  • Mfr # HDSC-3660-19-3-PLEX
  • Zoro # G022736427
Overall Width
36 in
Number of Doors
2
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HDSC-3660-19-3-PLEX
Overall Width
36 in
Overall Height
60 in
Overall Depth
19 in
Color
Black
Number of Doors
2
Door Type
Plexiglass
Door Handle Type
L-Style
Number of Shelves
3
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 36in Wide x 60in High x 19in Deep. 3 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. Black..