  • Mfr # HDSC-3672-19-4-PLEX
  • Zoro # G922719155
/ea
See details
Key Features
Color
Gray
Overall Width
36 in
Overall Height
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HDSC-3672-19-4-PLEX
Overall Width
36 in
Overall Height
72 in
Overall Depth
19 in
Details
Color
Gray
Door Type
Plexiglass
Number of Shelves
4
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 36in Wide x 72in High x 19in Deep. 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..