  • Mfr # HDSC-3684-24-4
  • Zoro # G022719611
Color
Gray
Overall Depth
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-3684-24-4
Overall Depth
24 in
Overall Height
84 in
Overall Width
36 in
Color
Gray
Door Type
SOLID
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet. 36in Wide x 84in High x 24in Deep 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle.1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..