  • Mfr # HDSC-4878-19-4
  • Zoro # G822714830
/ea
See details
Overall Height
78 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-4878-19-4
Overall Height
78 in
Overall Depth
19 in
Overall Width
48 in
Door Type
Solid
Color
Red
Door Handle Type
L-Style
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet. 48in Wide x 78in High x 19in Deep 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle.1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..