  • Mfr # HDSC-4878-24-4
  • Zoro # G422717293
/ea
See details
Key Features
Overall Width
48 in
Door Handle Type
L-Style
Door Type
Solid
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HDSC-4878-24-4
Overall Width
48 in
Overall Depth
24 in
Overall Height
78 in
Details
Door Handle Type
L-Style
Door Type
Solid
Color
Red
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet. 48in Wide x 78in High x 24in Deep 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle.1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..