  • Mfr # HDSC-4884-19-4
  • Zoro # G222716991
/ea
See details
Color
Red
Door Type
Solid
Overall Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HDSC-4884-19-4
Overall Width
48 in
Overall Height
84 in
Overall Depth
19 in
Color
Red
Door Type
Solid
Door Handle Type
L-Style
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet. 48in Wide x 84in High x 19in Deep 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle.1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..